czwartek, 23 czerwca 2011

PANORAMA TVP2 2011.06.17Ufamy bardziej telewizji, niż info na blogach YT itp, no to proszę, ku mojemu zdziwieniu PANORAMA promuje zdrowe odżywianie :)

8 komentarzy:

 1. Niesamowite!! I kiełki tam były nawet!
  Ciekawe, że to WHO (wiadomo przez kogo sponsorowane i kierowane) się pod tym podpisuje.
  A co lepsze, że już dawno temu i Gerson o tym mówił, i obecnie dr Dąbrowska w Polsce od dawna leczą żywieniem. Ameryki nie odkryli hi hi. Miło, ze w teleizji publicznej o tym się mówi.
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki :) Super że puszczają takie rzeczy w tv :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, super, bardzo mnie to cieszy:)
  Dzisiaj słuchałem sobie radia (w Irlandii) i przez cały dzień we wszystkich wiadomościach trąbili o ,,najnowszym" odkryciu brytyjskich naukowców. A mianowicie, że odkryli oni, że dietą można wyleczyć cukrzycę typu 2!!!
  Szkoda, że kłamią ludzi, że to najnowsze odkrycie, ale dobrze, że chociaż decydują się wreszcie uwolnić te informacje w mediach:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że jestes już Marcinku
  i wielkie dzięki za to
  i za ten film.

  Wkrótce zacznę więcej się pojawiać... jeszcze tydzień mam wakacyjny.

  krystyna

  OdpowiedzUsuń
 5. To ja dziękuję, że mimo przerwy, nie zapomnieliście (a nawet w większości nie zapomniałyście:)) o mnie i nadal mnie tu odwiedzacie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. w taki sposób o tym mówią, jakby naprawde odkryli Ameryke...ale ciesze się, że coś sie pokazało w publicznych mediach! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. martwi mnie, ze to podstep... teraz kiedy zyzwnosc jest notorycznie zatruwana, modyfikuje sie jej coraz wiecej genetycznie i Bog wie co jeszcze, zaczyna sie ludzi publicznie i otwarcie zachecac do zmiany nawykow zywieniowych i od tak wrocic do 'natury', dziwne

  OdpowiedzUsuń