czwartek, 22 sierpnia 2013

NIEZALEŻNA TELEWIZJA- AKCJA MONITORINGU CHEMTRAILS 21-23 SIERPNIA 2013Od wielu lat prawie całym świecie trwa proceder rozsiewania na niebie smug chemicznych. Bez wiedzy narodów, w tajemnicy przed organami ustawodawczymi państw systematycznie wpływa się na pogodę tworząc na niebie sztuczne i toksyczne chmury. Dotyczy to także Polski. Ta niebezpieczna dla zdrowia praktyka realizowana jest przez międzynarodowe kręgi  władzy tylko dlatego, że ludzie kompletnie nie zauważają tego co dzieje się na niebie. Sztuczne wstęgi  kojarzone są powszechnie ze smugami kondensacyjnymi jakie zostawiają normalnie odrzutowe samoloty a kiedy stopniowo kratownice tych smug  rozlewające się na niebie wyglądają jak zwykłe chmury. Istnieje wielka potrzeba zwrócenia uwagi opinii publicznej na ten niebezpieczny proceder.
Jedną z form takiego działania jest ogłaszana tutaj w dniach  21 – 23 sierpnia 2013 AKCJA MONITORINGU CHEMTRAILS. Wzywamy wszystkich świadomych Polaków w kraju i zagranicą, by w tych dniach wyszli z kamerami, aparatami fotograficznymi w dogodne punkty miast i miejsc zamieszkania. Nagrywajcie wszystko co ważne w tej kwestii i prześlijcie info na nasz adres info@niezaleznatelewizja.pl  z tytułem Chemtrails. Zachęcamy też do zdawania relacji na antenie NTV ze swoich działań. Dodatkowy kontakt w tej sprawie tel.: 533 885 883
(Uwaga – Podawany wcześniej przez nas termin uległ zmianie ze względu na okres świąteczny na obecnie obowiązyjący 21 – 23 sierpnia)

Źródło: NTV

12 komentarzy:

 1. Dzień dobry, chciałabym się jakoś z Panem skontaktować, dowiedzieć się więcej a realiach diety w Polskich warunkach, bardzo prosiłabym o adres e-mail. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć Asiu, napisz na rawdublin@gmail.com, ale jeśli nie masz problemów ze zdrowiem, tylko zmieniasz dietę, to nie obiecuję, że znajdę czas na odpisanie, za co przepraszam i ,,pisz mi" Marcin :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam!!! Masz może jakiś pomysł na surową wersję "Rogali Świętomarcińskich"? Za podanie przepisu będę bardzo wdzięczny. Oczywiście życzę z wyprzedzeniem wszystkiego najlepszego z okazji imienin!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Marcin ........ żyjesz ..........???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żyję, sorki za brak życia tutaj, ale powrót mój jest nieunikniony, tylko bliżej nieokreślony:)
   Pozdrawiam serdecznie!!!

   Usuń
 5. no właśnie....czy żyjesz? wszyscy czekają

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja kamerowałem kotły gazowe, poniewaz interesuje sie ekologia i odnawialnymi zrodlami energii.

  OdpowiedzUsuń
 7. Thanks in support of sharing such a fastidious thought,
  piece of writing is fastidious, thats why i have read it completely

  Have a look at my web site - buy cheap instagram followers

  OdpowiedzUsuń
 8. Marcin jak sie macie, jak dziewczyny? kope lat! Pozdrawiam was serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Będzie kontynuacja zagadnienia?

  OdpowiedzUsuń
 10. Smugi, które samoloty zostawiają za sobą, to para wodna powstała ze spalania paliwa, no i oczywiście rozmaite zanieczyszczenia. Nikt tam niczego specjalnie nie dodaje, bo to kosztuje. Samochody emitują podobne zanieczyszczenia.

  OdpowiedzUsuń